Ferhat Akyürek, Mehmet Altan, Sertaç Altınkuşak, Yusuf Altıntaş, Birtan Asil, Emrah Ataseven, Barış Atilla, Erdoğan Ayaydın, Hasan Ayar, Serdar Aydın, Bilgin Bayraktar, Ulaş Beb, Ali Belo, Çağlar Birituna, Berkay Candan, Remzi Carcar, Erdinç Ceyhan, Arif Çatal, Hakan Çokbankir, Koray Emre Çokbankir, Ali Devamlı, Birol Dirik, Emin Dizer, Cango Doğru, Deniz Durmaz, Cüneyt Erdoğan, Cüneyt Gökoğlu, Hakan Göksu, Murat Güneş, Murat Hızlı, Özcan İçöz, Kürşat Kartal, Mithat Karaağaç, Seykam Karadağ, Yücel Karakurt, Murat Karasaç, Murat Kebapçı, Gence Kılıç, Metin Köksal, Fevzi Kunter, Ersin Men, Yasin Men, Cem Muhtesipoğlu, Onur Narin, Serhat Nokçu, Mehmet Oğuz, Tolgay Okumuş, Serdar Orpak, Muvaffak Öylek, Ferhat Savaş, Sercan Sayköse, Serhan Seyhun, Oğuz Reşat Sipahi, Bilgi Soylu, Ozan Süngü, Sertan Şalvarlılar, Volkan Şalvarlılar, Emre Tunalıgil, Tuna Türker, Serkan Unaner, Orkun Ürkmez, Serkan Üstünolan, Kemal Yıldırım, Mehmet Yılmaz, Özkan Yılmazer, Ayrıca davetimizi kırmayarak toplantımızı şereflendiren Göztepe Spor Kulübü Derneği Başkanı, İzmirgücü Spor Vakfı Başkanı Göztepe AŞ Basın Sözcüsü Sayın Levent Ürkmez'e, Göztepe AŞ yöneticisi Sayın Özden Tüjümet'e ve Göztepe'ye futbolcu-teknik direktör olarak hizmet etmiş halen Yeni Asır'da spor yazarlığı yapmakta olan Sayın Bayram Erbil'e teşekkür ediyoruz.

1) 6 Mayıs Cumartesi günü saat 18:30'da Buca'da Veni Vidi Cafe'de tekrar buluşulması 2

) Göztepe AŞ'nin ticaret sicilinin öğrenilmesi.

3) Mehmet Ali Okumuş ve Tayyar Özdemir'in yazmış olduğu "Şampiyon Göztepe" kitabın fotokopisi web ortamına aktarılmak amacıyla üyeler rasında dağıtıldı. Kendisine düşen sayfaların yazımını bitiren üyeler yazdıkları kısmı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderebilirler. 4) Tüm Göztepelilerin kulübe üye olmaya davet edilmesi. (Sitemizdeki. üyelik formunun bir çıktısını alıp, doldurup, bir ikametgah senedi, bir nüfus sureti, 3 fotoğraf ve 8.000.000 TL (3.000.000 TL yıllık aidat, 5.000.000 TL bağış) ile Gürsel Aksel Stadı'nda Cemil Bey'e başvurarak kulübe üye olabilirsiniz.)

5) Bir önceki toplantıda alınan sitemiz http://www.goztepelist.org ana sayfasına reklam alınması kararına binayeten listemizden yapılan duyuruya Baknetin bize www.bizland.com tarafından aylık 9,95 USD karşılığı verilen hosting hizmetini ana sayfamızda küçük bir Ege TV bannerı karşılığı verebileceklerini bildiren teklifleri tartışıldı. Sayın Levent Ürkmez ve Özden Tüjümet bu konuyu yönetim kurulunda gündeme getireceklerini bildirdiler.

6) Siteyi ziyaret eden üyelerimizden günde bir kere ana sayfanın en altında bulunan Zirve 100 bannerina tıklamalarının rica edilmesi.

7) En yakın zamanda üyelerimizle birarada Devlet Tiyatrolarının konak Sahnesi'nde oynanmakta olan Musahipzade Celal'in "Aynaroz Kadısı" adlı oyuna gidilmesi.

8) Listede bir süredir devam etmekte olan "Chat Odası" fikrinin kullanıcı adı ve şifre ile girilecek şekilde şekilde yaşama geçirilmesi.

9) Listede bir süredir tartışılan büyük bayrak yaptırma fikri ile ilgili olarak Sayın Ürkmez ve Tüjümet liste aracılığıyla toplanacak paraların üstünü yönetim olarak tamamlayabileceklerini bu şekilde bayrağın yaptırılabileceğini söylediler. Bu büyük bayrak projesi ile ilgili maddi katkıda bulunmak isteyen üyelerimiz http://www.goztepelist.org/katki.htm sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

10) www.goztepelist.org yazılı t-shirt, forma, atkı meselesi ile ilgili olarak Sayın Ürkmez ve Tüjümet eğer bir sayı belirleyebilirsek, bunu bizim için yaptırıp, GözCar'da satışa çıkarabileceklerini bildirdiler.

11) Resmi sitenin video bölümü için içerik ortaklığı teklif edilmesi.

12) Tüm üyelerimizden üye sayımızın artırabilmemiz için girişimde bulunmalarının rica edilmesi.

YORUMLAR

KÖŞE YAZILARI

 • TEK BÜYÜK GÖZTEPE… TEK BÜYÜK GÖZTEPE…
  Written by Özkan Cengiz 15 Aralık 2014
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Dört maçlık periyodun sonuna geldik, devre arasına girdik. Dört maçın başında hedefi 12 puan olarak belirlemiştik. Dürüst davranmak gerekirse 10 puana da razıydık ama sekiz puanla tamamladık. Olaya başka bir açıdan bakarsak 12 puanla lider olacağımızı düşünüyorduk...
 • Rahat Mı Batıyor? Rahat Mı Batıyor?
  Written by Özkan Cengiz 16 Kasım 2014
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Rahat mı Batıyor? Bu hafta iş hayatımın en zor haftalarından birini geçirdim. Bu sebeple sosyal medya, Göztepe medyası vb Göztepe kaynaklarından uzaktım. Haftalık olağan telefon Göztepe geyiklerimi de yapamadım. Göztepe ile ilgili whats up gruplarındaki okunmayan...
 • Türk Sporunun Güvencesi GÖZTEPE! Türk Sporunun Güvencesi GÖZTEPE!
  Written by Özkan Cengiz 28 Ekim 2014
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net İlk önce bilmeyenler için kısaca özetleyelim. Bugün 28.10.2014 tarihinde Cizre stadında bir maç oynandı. Cizre stadı neresi derseniz iki gün önce ilk özerklik ilanı diye geçilen haberlerde yer alan iki mahallenin ortasında yer alan stad, maça Göztepe kafilesi futb...
 • Göztepe Her Zaman ki Gibi mi? Göztepe Her Zaman ki Gibi mi?
  Written by Özkan Cengiz 22 Ekim 2014
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Pazartesi günü gerek gazetelerin, gerek sosyal medyanın, gerek Göztepe medyasının tepkisi birbirine benziyordu. Göztepe her zamanki gibi! Sezonu aynı hocayla bitirememe geleneği devam ediyor, bunun yanında geçen seneki Özgür Zengin’in görevden alınmasına benzer ya...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter