Tunç Afşar, Emre Akkent, Hasan Ayar, Umut Can, Çağatay Çağlar, Birol Dirik, Mustafa Dizdar, Deniz Durmaz, Doğan Gazioğlu, Evren Gökçol, Volkan Gürsoy, Volkan Güzelsu, Baki Karakoç, Fevzi Kunter, Serdar Orpak, Birol Özsandık, Oğuz Reşat Sipahi, Hakan Taşpınar, Emre Tunalıgil, Tuna Türker, Murat Yağcıoğlu, Süleyman Yengil, Özkan Yılmazer.

Toplantımıza katılan Göztepe AŞ Halkla İlişkilerden Cemil Bey ve Tunç Afşar Gözcard hakkında bilgi verdiler. Ayrıca Sayın Çağatay Çağlar da toplantıyı haber yaptı, kendisine teşekkür ediyoruz.

Toplantıda Murat Yağcıoğlu 10.000.000 TL, Birol Özsandık, Özkan Yılmazer, Volkan Güzelsu 5.000.000 TL, Emre Tunalıgil 3.000.000 TL, Hasan Ayar, Doğan Gazioğlu ve Hakan Taşpınar 2.000.000 TL ve Serdar Orpak 1.000.000 TL olmak üzere toplam 35.000.000 TL katkıda bulunuldu.

Kararlar:

1)Bir sonraki toplantının 15 Eylül Cumartesi saat 18:30'da Gözcard Merkezinde yapılması.

2)Sitede oylanan anayasada kabul edilen maddelerin, ETC Travel sponsorluğunda Cuma günü basılması, Göztepe AŞ Halkla İlişkiler kanalıyla izin alınarak Cumartesi maçtan önce Mustafa Dizdar, Oktunç Güloğlu, Baki Karakoç ve Süleyman Yengil tarafından stadda dağıtılması.

3)Siteden her maç için bir tam, iki öğrenci kombine bilet dağıtılması. Dağıtılacak kombine biletlerden öğrenci olanları Sayın Hakan Taşpınar ve Özkan Yılmazer tarafından bağışlandı. Tam açık kombinenin sitenin reklam geliriyle alınması kararlaştırıldı.

4)Tribüne davul alınması için Deniz Durmaz aracılığıyla 44.000.000 TLyardımda bulunulmasına, yaptırılan sallamalık dev bayraklar için Fevzi Kunter aracılığıyla 40.000.000 TL katkıda bulunulmasına karar verildi.

4)Tribüne davul konacak yer yaptırabilmek için yönetime başvurulması.

*İsimler soyadlarına göre alfabetik sırayla dizilmiştir.

YORUMLAR

KÖŞE YAZILARI

 • TEK BÜYÜK GÖZTEPE… TEK BÜYÜK GÖZTEPE…
  Written by Özkan Cengiz 15 Aralık 2014
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Dört maçlık periyodun sonuna geldik, devre arasına girdik. Dört maçın başında hedefi 12 puan olarak belirlemiştik. Dürüst davranmak gerekirse 10 puana da razıydık ama sekiz puanla tamamladık. Olaya başka bir açıdan bakarsak 12 puanla lider olacağımızı düşünüyorduk...
 • Rahat Mı Batıyor? Rahat Mı Batıyor?
  Written by Özkan Cengiz 16 Kasım 2014
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Rahat mı Batıyor? Bu hafta iş hayatımın en zor haftalarından birini geçirdim. Bu sebeple sosyal medya, Göztepe medyası vb Göztepe kaynaklarından uzaktım. Haftalık olağan telefon Göztepe geyiklerimi de yapamadım. Göztepe ile ilgili whats up gruplarındaki okunmayan...
 • Türk Sporunun Güvencesi GÖZTEPE! Türk Sporunun Güvencesi GÖZTEPE!
  Written by Özkan Cengiz 28 Ekim 2014
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net İlk önce bilmeyenler için kısaca özetleyelim. Bugün 28.10.2014 tarihinde Cizre stadında bir maç oynandı. Cizre stadı neresi derseniz iki gün önce ilk özerklik ilanı diye geçilen haberlerde yer alan iki mahallenin ortasında yer alan stad, maça Göztepe kafilesi futb...
 • Göztepe Her Zaman ki Gibi mi? Göztepe Her Zaman ki Gibi mi?
  Written by Özkan Cengiz 22 Ekim 2014
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Pazartesi günü gerek gazetelerin, gerek sosyal medyanın, gerek Göztepe medyasının tepkisi birbirine benziyordu. Göztepe her zamanki gibi! Sezonu aynı hocayla bitirememe geleneği devam ediyor, bunun yanında geçen seneki Özgür Zengin’in görevden alınmasına benzer ya...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter