GöztepeLIST: Uğur Bostancıoğlu kimdir, kariyerinizden bahsedebilir misiniz?
Uğur Bostancıoğlu: 1958 Aydın-Nazilli doğumluyum. Memur bir babanın oğluyum. İlkokulu Nazilli’de, ortaokulu İzmir’de Dokuz Eylül Ortaokulu’nda liseyi Namık Kemal Lisesi’nde, üniversiteyi Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislilk fakültesi Harita ve Kadastro bölümünde okudum. Mesleğimi serbest olarak 1990’a kadar Aydın’da, ardından İzmir’de icra ettim, etmekteyim.

GöztepeLIST:Göztepe ile ilişkiniz?.
Uğur Bostancıoğlu: Karantina’da doğdum büyüdüm dolayısıyla Göztepe ile içiçe büyüdük. Normal hayatta renk aşkı dışında bir ilişkim yoktu, idareci olarak ilişkim ise Deniz Kalkış vasıtasıyla oldu. Deniz Kalkış’ın Burak İkizoğlu ile olan ilişkisi ardından onların Göztepe ile ilgilenmesi ve benim onlara yardımcı olmamla başladı.

GöztepeLIST:Herhangi bir parti ile ilişkiniz var mı?
Uğur Bostancıoğlu: Yok. Hiçbir partiye kayıtlı değilim.


GöztepeLIST:Halen Burak İkizoğlu ya da İskender Tuğsuz ile ilişkiniz var mı?
Uğur Bostancıoğlu: Burak İkizoğlu bana talihsizliklere uğrayan bir insan olarak anlatıldı, işin içine girdikçe belgeleriyle değerlendirme şansı buldukça anlatıların doğru olduğunu, haksızlığa uğrayan bir arkadaş olduğunu görmüş oldum. Yönetsel süreçte konuların içine girdikçe Burak İkizoğlu’nun Göztepe’deki misyonunu tamamladığını gördüm.

İskender Tuğsuz’a gelince, ben İskender Tuğsuz ile Göztepe ile aktif ilgilenmeye başlayınca tanıştım. Kendisi bizim açımızdan Göztepe’de bir taraftı. Kendisiyle oturduk konuştuk. Yapısını özelliklerini sizler, tüm spor kamuoyu biliyorsunuz. İyi bir satranç oyuncusu, iyi bir ekibi var. Hisseleri almamız, kamuoyuyla paylaşmasak ve anlatmasak da çok zor oldu. Sonuçta o bir dönemdi bitti. Şu an ikisi ile de organik bir ilişkimiz yok.

GöztepeLIST: Burak İkizoğlu size maddi destek sağlıyor mu?
Uğur Bostancıoğlu: Organik bir ilişki yok destek de yok.


GöztepeLIST:Orhan Endes?
Uğur Bostancıoğlu: Orhan Endes halen AŞ yönetim kurulu üyesi. Kendisi bizim gözümüzde profesyonel bir yönetici, bizden önce yaklaşık 6 başkan ile çalışmış şirketin her şeyini bilen bir insan. Kaynak istediğiniz zaman başvurabileceğiniz bir insan. İskender Tuğsuz döneminde birçok olumsuzlukları var, ama bunların kaynağına indiğinizde olmsuzlukların nedeninin Tuğsuz olduğu görülüyor. Biz hem AŞ hem de dernek yapılarına yabancı olduğumuz için belli bir süre için onla beraber yol alma kararı aldık. Kendisi en başından beri elindeki hisseleri bizim istememiz halinde her an devredebileceğini belirtti. AŞ yönetim kurulu bildiğiniz gibi ateşten gömlek, dolayısıyla herkes kabul etmiyor. Biz de yanımızda bu riski alabilecek beş kişi olduğundan, yedi hissenin beşini alabilmiştik. Çoğunluğu elde edince çok da üstelemedik, Orhan Endes ve Metin Keskin dışındakilerin hisseleriyle yönetimi almış olduk. Keskin’in kararlarda imzası yok, Endes’in ise bazılarında var.

GöztepeLIST:Kurtuluş platformu ya da Atilla Kısmetli ile ilişkiler?
Uğur Bostancıoğlu: Göztepe çok uzun zamandır kamuoyunda problemlerle ve bölünmüşlüklerle biliniyor. Ben bu yüzden her kesimden insanla görüştüm ve fikir alışverişinde bulundum. Kısmetli ya da Platform ile daha öncesinden herhangi bir ilişkim yoktu. Yöneticilik çok farklı bir olay. Sizin gibi düşünen ya da düşünmeyen bir çok insanla tek hedefte buluşmanız gerekiyor. Göztepe’nin problemleri var ama çözülemeyecek problemler değil. Ben güçbirliği ve AŞ’yi birlikte yönetme önerilerimle beraber çözüm metodlarımı anlattım. Göztepe’nin problemleri çok. Maliye’ye borç var. TMSF ile netleşmemiş bir durum var, biz hisse olarak çok küçük bir kısma sahibiz.Çoğunluk Dinç Bilgin’de ve o hisselere de TMSF el koymuş. Bu sorunları çözebilmek için ilgili kurumlarla çözüm önerilerini de içeren ciddi görüşmeler yapmak gerekir. Federasyon ya da maliye ile olası ve olası olmayan toleransları da içeren konuşmalar yapılır ve durum netleşir. Atilla bey ile bir, Levent Bey ile dört beş kez belki daha çok görüşmeler yaptım. Fikirlerimizi medenice paylaştık ama ileriye yönelik bakışımızda ayrılıklarımız oldu. Onlar borçların çok olduğunu ve altından kalkmanın imkansız olduğunu ve çarenin amatöre düşmek olduğunu savunuyorlar. Ben o düşünce içinde değilim, bence bu tip bir hareket tarihe kötü bir leke olur. Bunun yerine kolkola girerek haraket etmeye ve çare bulmak için beraber çalışılmasına inanıyorum. Altını çizerek belirtmek gerekirse bugün olmamış, eski dönemlerden kalma (Yılların maliye borçları, yılların TEDAŞ faturaları) çok ciddi ekonomik problemler var. Bunlar geleceği ve bugünü ipotek altına almış. Evet problemler var ama bunları çözmek için kimse ile konuşulmamış. Kimse ne federasyon, ne maliye ne de TMSF ile konuşma yapmamış, bunu kendileri de kabul ediyorlar. Atilla Kısmetli değil, platform değil pek çok diğer Göztepeli mesela Farin Kimya’nın sahibi Murat Bey ile de konuştum. Bu önerilerim bence olmayacak şeyler değil, liglerde pek çok kulüp üç İstanbul takımı dahil borç batağı altında ve hepsine ciddi avantajlar sağlanıyor. Bu kurumlarla ciddi şekilde oturup konuşursak bize de sağlanabileceğini düşünüyorum. Ben Göztepe lobisini onlarla birlikte oluşturarak bu görüşmeleri yapmayı önerdim. Ama Göztepeliliklerini tartışmayan yılların Göztepelileri ne yazık ki “evet” demediler. Siz Göztepe ile ilgili fikirlerde bizimle aynı fikirde olursunuz ama eylemde destek vermezsiniz. Biz Sn. Kısmetli ve platform ile ne eylemde ne de fikirde beraber olamadık.

GöztepeLIST:Onları AŞ yönetimine davet ettiniz mi?
Uğur Bostancıoğlu: Evet yönetimi olduğu gibi açtım. Göztepe’nin bu ortamdan birlikte kurtulabilmesi için ne yapmamız gerekiyorsa birlikte yapalım, belgeleri inceleyelim, AŞ’yi birlikte yönetelim dedik. Ne yazık ki katlım bulamadık.

GöztepeLIST:Gelirken maddi bir güç ile mi sistem kurma hayali ile mi geldiniz?
Uğur Bostancıoğlu: Maddi gücümüz sınırlı idi ancak şu inancım vardı. Kadro bozulmaz ve huzur gelirse 2b için yeterli birikim var diye düşünüyordum. Fakat çok kritik bir yerde başlangıç yapmak zorunda kaldık. Bir yandan AŞ’yi almaya çalışıyoruz bir yandan yılbaşı arifesi ara devre. Beş futbolcu kaçmış diğerleri ayrılma noktasında. Mustafa Kocaoğlu Fırat Yiğit hem AŞ’de hem dernekte İskender Tuğsuz’un yönetim kurulunda olan insanlar. Mustafa Kocaoğlu’nun haberlerde çıkan demeçlerinde asbaşkan olarak geçtiğini unutmamak gerekir. Bu aynı ekip sonradan ayrılıyor. Biz işin içine girmeye çalışırken o boşlukta Kocaoğlu asbaşkan Yiğit ise başkan olarak lanse ediliyorlar ve kulübü götürüyorlar. Ancak önce istifa ediyorlar, sonra geri alıyorlar, ikinci istifa ettikleri noktada da ilk yarı bitiyor, beş futbolcu ayrılmış, kamp yapmak gerekiyor, ödenmemiş maaş ve primler var. İşte kulüp bu haldeyken Göztepe’nin sancağı yere düşmesin diye, görevi devraldık. Bunu kimsenin gözardı etmemesi lazım. Göreve geldiğimiz andan itibaren de Yiğit-Kocaoğlu ikilisinin ödemediği maaş ve primleri kurumların devamlılığı ilkesine inancımızdan dolayı ödedik. Bugüne kadar da hiçbir şekilde bunun sözünü etmedik. Fakat arkadaşlar halen yalan ve iftiralarla bize saldırmaya devam ediyorlar. Göztepe’de ne yazık ki fikir, eylem ya da düşünceler değil, seviyesiz ilişkiler hakim olmuş durumda, bunun Göztepe için ayıp ve kayıp olduğunu düşünüyorum.
Bu çok önemli altını çizerek hatırlatmak istiyorum. Biz geldiğimizde beş futbolcu ayrılmıştı. Başkanım ve yöneticiyim diyen Yiğit ve Kocaoğlu iki kez istifa etmişlerdi. Transfer dönemiydi, AŞ yöneticisiz ve sahipsiz idi. Uzun süre Tuğsuz ile hareket eden kişiler ise terk etmişlerdi. Biz kampa da götürdük, maçlara ve deplasmanlara da gittik, sonuçta sezonu da tamamladık. Transfer dönemi geldi, şimdi bu insanlar biz umuduz çözümüz demeye başladılar. Bunu tüm Göztepelilerin görmesi lazım. Göztepe’den kaçan bu insanların şu anki çözüm önerisi ne? TMSF’ye devir olmak. Onlar dernekte varlıklarını sürdürsünler. Derneğin gelirleri geçinmeye yeterlidir. Hiç kimse Göztepe’yi düşünmüyor. Bu insanlar maalesef kamuoyunda görüşüyor.
Sonuç olarak amacımız sistem kurmak. Biz burada emanetçiyiz, Göztepe Göztepelilerin. Biz bayrağı düşmekten kurtardık, bizden daha iyi yapacak birileri varsa da emanet ederiz. Göztepe bu sıkıntıları tekrar yaşamamak için sistem kurmak zorunda. Göztepe kişilere bağlı olmaktan kurtulmalı, bu da sistem ile olur. İdealler bell;i Göztepe layık olduğu yer olan süperligde sancağı dalgalandırmalı. O da yetmez tarihinden dolayı tekrar Avrupa kupalarında başarılı olması gerekir. Böyle bir takım için de iyi bir altyapı ve tesisler gerekir. Bunlar şu anda Göztepemizde yok. Kurulması gerkiyor. En önemlisi sabit giderleri karşılayacak şahırslardan kaynaklanmayan gelirleri olması gerekiyor. Kulüp yönetimlerden bağımsız olarak varlığını sürdürebilmeli. Varlığını sürdürebilmesi için sabit gelirler gerekiyor. Daha büyük hedefler için yeni yönetimlerin farklılıkları, ilişkileri, düşünceleri, ekonomik yapıları önemli. Şu anda ne yazık ki Göztepe’nin varlığı tehlikede. Göztepe’nin varlığını sürdürebilmek için sürekli gelir kaynaklarına ihtiyaç var. Sistem olarak önemli bir açılımımız Gürsel Aksel Stadı’nı elden geçirerek spor okulumuzu yeniden yaşar hale getirmek olacak. Profesyonel şubeyi Güzelyalı’dan çıkarıp konum olarak daha uygun İzmir’in yakın çevresinde bir yerlere taşıyacağız. Bu konuda incelemelerimiz ve girişimlerimiz var. Kulüp binasının elden geçirilmesi, çorbacı dükkanının eski işlevine dönmesi gerekir. Bu futbol okulu ile de birebir ilişkili. Tesislerde reklam kaynakları oluşturulabilir. Sağlıklı bir göğüs reklamı ve sağlıklı şekilde düzenlenmiş tribün gelirleri olmalı. Bu şekilde futbol, basketbol, voleybol, hentbol ve diğerleri sağlıklı şekilde faaliyetlerine devam edebilir. Bu konularda sezonu bitirme telaşından şu ana kadar çok uğraşamadık şu andan itibaren hedefimizi bunlar oluşturuyor. Bu işler söylemek kadar kolay değil ve takım işi. Bizde ise o takım şu an için eksik.


GöztepeLIST: Yönetimi alırken Dinç Bilgin’e bilgi verdiniz mi?
Uğur Bostancıoğlu: Evet.


GöztepeLIST:Profesyonel yönetici almayı düşünüyor musunuz?
Uğur Bostancıoğlu: Şu ana kadar geldiğimiz nokta onu getiriyor. Biz iyi niyetle Göztepe’yi sevenlerle bu işi yapabilir miyiz diye düşündük ama pek uygun olmadığını gördük. Kulüp yönetiminde profesyonellere ihtiyaç var. Bunları bir araya getirmek için de çalışmalarımız devam ediyor.

GöztepeLIST:Sponsor?
Uğur Bostancıoğlu: Göztepe’yi düze çıkarabilmek için maddi kaynak gerekiyor. Göztepe’ye ciddi kaynak aktarabilecek bazı firmalar var ama onların da önümüze getirdikleri bazı konular var. En önemlileri TMSF ile ve dolayısıyla Dinç Bilgin ile olan ilişkimizin ne boyutta olacağı ve devlet kurumlarına olan vergi dahil borçlar. Göztepe’deki problemler birbirlerine zincirleme bağlı birinin çözümü için diğerlerinin de çözülmesi gerekiyor. Hepsi öncelikli, hepsini birarada çözmek gerekiyor. Görev süremiz içinde iki galibiyet üst üste alamamız bize gelebilecek destekleri baltaladı, pek çok insan bu yüzden geri adım attı. Bu birbirine zincirle bağlı sorunları çözmeden ileri gitmek oldukça zor ne yazık ki. Federasyon, Maliye, TMSF ilşkileri paket olarak ilerliyor. Bu sorunları çözsek bile gelecek senenin maliyeti var. Sponsorlar o noktada çok önemli olacak. Katkıların şekli bu çözümlerden sonra meydana çıkacak.

GöztepeLIST:Olası sponsor ile isim değişikliği gibi bir durum olacak mı
Uğur Bostancıoğlu: Olmayacak.

GöztepeLIST:Transferin önünü teminat mektubu ile mi açacaksınız? O mektubu ödeyecek miktarı oluşturdunuz mu?
Uğur Bostancıoğlu: Evet, oluşturduk.

GöztepeLIST:Deniz Kalkış ile aranızda problem var mı?
Uğur Bostancıoğlu: Problem yok. Yönetimlerde fikir ve karakter farklılıkları olabilir olmuştur da ama bunlar geçicidir ve geçici de oldu. Göztepe’nin içinde Göztepe’nin kötü olmasını isteyen o kadar çok insan var ki bu tür şeyleri hemen aleyhimizde kullanmasını bildiler.

GöztepeLIST:10 Haziran’a kadar transferin önünü açamazsanız gidiyor musunuz?
Uğur Bostancıoğlu: Benim düşüncem halen odur. Bu yönetimin başkanı olarak köklü çözümleri getiremezsem, çözeceklere yer açarım.

GöztepeLIST:Kendinizi başarılı buluyor musunuz, on üzerinden kaç veriyorsunuz?
Uğur Bostancıoğlu: Gerçek anlamda başarılı bulmuyorum. Fakat terk edilmiş bir kulüpte çok önemli bir dönemde görev almam ve sancağı düşürmemem, içerdeki ve dışarıdaki engellemelere rağmen en azından takımı aldığımız sırada bitirmemiz 10 üzerinden on. Diğer temel problemleri için henüz erken. Ona da ilerleyen süreç içinde Göztepeliler karar verecek.

GöztepeLIST: En sevindiğiniz olay?
Uğur Bostancıoğlu: Transferin önünü açabilirsek o olacak.


GöztepeLIST: En üzüntü verici olay?
Uğur Bostancıoğlu: Hak etmediğim halde aleyhimde gerçek olmayan iftiralar ve bu ifitiraların Göztepelilerden gelmesi.


GöztepeLIST:Şu anda Gürsel Aksel Stadı’ndaki tesislerin gelirleri AŞ’ye geliyor mu?
Uğur Bostancıoğlu: Hayır öyle bir gelir yok. O konuda dernek yönetimi yapılmış protokolleri ve futbol federasyonunun onayladığı resmi kararları kabul etmiyor. Dernek de altyapı derneği de futbolu yani AŞ’yi desteklemek için varlar. AŞ’yi küçük düşürücü her türlü haraketten uzak durmaları gerekirken, tam tersini yapıyorlar.


GöztepeLIST:TMSF ile görüşme karşıtı mısınız?
Uğur Bostancıoğlu: Hayır aksine hiiselerin alınabilmesi için görüşme taraftarıyım. Biz kendi çapımızda görüşüyoruz.

GöztepeLIST:Sizce futbolcular başarılı mı? Ertemçöz ile devam etmeyi düşünüyor musunuz?
Uğur Bostancıoğlu: Ercan Hoca takdir ettiğim iyi bir teknik hoca. Futbolculara gelince gönlüm olumsuz bir şey söylemeyi engelliyor.Göztepe için ellerinden geleni yaptılar diye düşünüyorum. Ancak içimde bir kuşku bazı futbolcu kardeşlerimizin özellikle bazı maçlarda tüm güçlerini ortaya koymadıklarını, Göztepe foması için mücadele etmediklerini söylüyor.

GöztepeLIST:Ercan Ertemçöz ile olan basındaki atışmalar hakkındaki görüşleriniz?
Uğur Bostancıoğlu: Bence şanssızlık ve talihsizlik idi. Bazen duygular kontrol altına alınamıyor ve böyle olaylar gelişebiliyor.

GöztepeLIST:Haziran ayı itibariyle kimlerin sözleşmesi bitti?
Uğur Bostancıoğlu: Kaptan Gökhan’ın, Anıl’ın, Süleyman’ın, Ahmet Bedir ve Abdullah’ın.

GöztepeLIST:Diğerlerinin maaşlarının ödenmemesi nedeniyle gitme şansları var mı?
Uğur Bostancıoğlu: Hayır bütün maaşlar ödendi.

GöztepeLIST:16 kişilik yönetim aktif rol oynuyor mu?
Uğur Bostancıoğlu: Hayır.

GöztepeLIST:O yönetimden Süleyman Bey’in basketbol ile ilgileneceği haberleri?
Uğur Bostancıoğlu: Gerçek ama diğer dertlerden henüz ona zaman bulamadık. Şu anda temel konuları çözemezsek diğer konuların anlamı kalmayacak.

GöztepeLIST:İzmir Ticaret Odası ile ilişkiler nasıl? Vermedikleri destek hakkındaki görüşleriniz?
Uğur Bostancıoğlu: Göztepe’ye aldıkları bu tavırdan dolayı öncelikle üzülüyorum. Eski Göztepe yönetici ve başkanlarının burada olumsuz rol almalarına bir daha üzülüyorum Bu durumu kulübün içinde bulunduğu vaziyeti yansıtan ve neler ile uğraştığımızın bilinmesi açısından önemli bir örnek olarak kabul ediyorum. Ticaret Odası Meclisi’nin aldığı karar gereği hak ettiğimiz sembolik de olsa gelirin engellenmesi bunun da Göztepelilerce yapılmasına üzülmekten başka bir şey diyemiyorum.

GöztepeLIST:AŞnin geçmiş hesaplarını şeffaflaştırmak gibi bir planınız var mı?
Uğur Bostancıoğlu: Kesinlikle var.

GöztepeLIST:Urladaki arsa olayı?
Uğur Bostancıoğlu: Öngörüşmeler yapıldı, uygulamaya sokamadık. Çünkü bir şey yapmak istiyorsanız transferi açamaz TMSF ile işleri halledemezsieniz yaptıklarınız geçersiz, boşluktasınız.

GöztepeLIST:YALI grubundan bir kısım taraftarlarımızın üç önerisi var. Bunlara Uniforce ve GöztepeLIST de destek sözü veriyor. Geniş çaplı bir kombine kampanyası, cep telefonları vasıtasıyla yardım toplama ve nüyük hipermarketlerde kumbaralar vasıtasıyla para toplamak. Görüşleriniz?
Uğur Bostancıoğlu: Bu önerilerin sahibi Göztepelilere yürekten teşekkür ediyorum. Biz Göztepelilerden engel görüyor, seviyesiz ilişkilere giriyoruz ve çok üzülüyoruz. Diğer taraftan ise Göztepe’yi düşünen bir şeyler vermek isteyenler ile mutluluk duyuyoruz. Uygulamaya gelince; transferin önünü açabilir transfer yapabilirsek ve iddialı hale gelebilirsek kombineleri çok ciddi planlamak gerekiyor. O zaman Göztepe taraftarının tribünleri dolduracağına şüphe yok. SMSler de değerlendirilebilir. Marketler bizce çok uygun değil. Ancak samimiyetleri ve destekleri için çok teşekkür ederim.

GöztepeLIST: Princess Otel’de borç nedeniyle kamp yapılamadığı doğru mu?
Uğur Bostancıoğlu: Hayır.

GöztepeLIST: İnciraltı’ndaki yemeğin ödenememe olayı?
Uğur Bostancıoğlu: O gün ilk günümüzdü ve o parayı ödedik. O demeci veren kişi bana düzeltme sözü verdi ve düzeltmedi.

GöztepeLIST: Aydın Kuzu ve arkadaşlarının kulübe para kazandırmadan gitmelerinin sebebi?
Uğur Bostancıoğlu: Geçmiş yönetimin maaşlarının ödenmemesidir.

GöztepeLIST: Sutopu en üst lige çıktı. Destek?
Uğur Bostancıoğlu: Öncelikle onları kutluyorum. Kendi kulvarlarında sancağı dalgalandırıyorlar. Manevi olarak yanlarındayız. İnşallah önümüzdeki süreç içinde ekonomik destek verir hale geleceğiz.


GöztepeLIST:Basın ile ilişkiniz hakkında?
Uğur Bostancıoğlu: İstediğimiz gibi değil. Bizim hatamız da onlarla yani basın mensuplarıyla yeterince bir arada olamamak dolayısıyla taraftarımıza kendimizi yeterince anlatamamak. Ek olarak ne yazık ki yukarıda saydığım kişilerle ilişki içinde olan basın mensupları var onlardan da olumsuz darbeler aldığımızı belirtmek isterim. .
GöztepeLIST: GöztepeLIST hakkındaki görüşler?
Uğur Bostancıoğlu: GöztepeLIST Göztepe içim çok öemli bir görev üstlenmiş durumda. Göztepelilerin sağduyusu ve sesi olmak kolay değil. Geniş kitlelere hitap etmesi ve örgütlenmesi geleceğin Göztepesi için önemli.


GöztepeLIST:Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Uğur Bostancıoğlu: Tüm Göztepelilerin Göztepe gerçeğini yansıtmak açısından şu çizeceğim tabloya dikkat etmeleri gerektiğini düşünüyorum.. Son 20 senelik geçmişe bakalım. 20 yıllık dönem, AŞ’nin başlangıcı, Tuğsuz ve Kocaoğlu’na kadar bakarsak hepsin birbiriyle iç içe-grift olduğunu görüyoruz. Maalesef Göztepe’yi bu hale getirenler büyük oranda bu insanlar. Ne yazık ki bu insanların çoğu hala gündemde. Bir yandan İskender Tuğsuz somut verilerle önümüzü kesmeye çalışıyor, diğer yandan Kocaoğlu grubu saygısız bir şekilde engel olmaya çalışıyor. Ayrıca derneği şirket aşamasına getirip şimdi de amatör kümeye düşmesini isteyenleri de tüm Göztepe kamuoyu biliyor, onlar da engel olmaya çalışıyorlar. Son onbeş-yirmi yılın kahramanları hala gündemdeler ve biz onlarla boğuşuyoruz. Bu tabloya tüm Göztepeliler dikkat etsinler ve ona göre hareket etsinler. İnadına Göztepelilik, inadına şampiyonluk ve inadına birlik ve beraberlik gelecek günlerde bizimle olsun.

GöztepeLIST:Teşekkür ederiz.
Uğur Bostancıoğlu: Ben teşekkür ederim.

YORUMLAR

KÖŞE YAZILARI

 • Göztepe TEK Büyüktür. Göztepe TEK Büyüktür.
  Written by Özkan Cengiz 28 Nisan 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe TEK Büyüktür. Yıllar önceydi amatördeydik, takıma tribünlerin yoğun tepkisi vardı, hoca ve oyuncular fazlaca tepki alıyorlardı. O günlerin yöneticileri ile bir araya geldik. Şaşkındılar, bize nasıl profesyonel çalıştıklarını anlatıyorlardı. Video analizler...
 • Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ? Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ?
  Written by Özkan Cengiz 06 Mart 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Kim Kimi Ne Kadar Biliyor ? Esasında maçtan çıktığımda aklımda olan yazı Türk Futbolunun içinde bulunduğu kokuşmuş yapıdan bahsetmekti.. Maça girerken 10 yaşındaki kız çocuğun anlamsız bakışlarla ayakkabılarını çoraplarını çıkarıp ayaklarını polise göstermesinin o...
 • 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor? 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor?
  Written by Özkan Cengiz 20 Şubat 2018
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net 2018-2019 Sezonu boşa gidiyor? Öncelikle ifade etmem gerekirse bu yazı bir Gençlerbirliği maçı yazısı değil, Bu yazı aslına bakarsak bu sezon yazısı da değil. Gelecek sezonun yazısı, yani başlık hatalı değil tam tamına doğru.Şimdi ne alaka derseniz şuna inanıyorum...
 • Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor… Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor…
  Written by Özkan Cengiz 26 Kasım 2017
  Özkan Cengiz ozkan@ozkancengiz.net Göztepe Kervanı Yola Devam Ediyor… Dört haftadır aynı sonuçları alan iki takım, hocaları Türk Futbolunda ağırlığını hissettirmeye başlayan yeni nesil hocaların en önemli iki temsilcisinin birbirlerine karşı sınavı, aynı puan, aynı sezon başı başlangıcı, bunların ya...
Diğer yazılar:

Diğer başlıklar

Twitter